۱۳۸۹/۱۲/۲۶

کشور ما به دست یک مشت بی وطن افتاده است که با فرهنگ ملی مشکل دارند

جدا از سخنان اخیر چند ملا در نفی جشن باستانی نوروز, رژیم بی برکت اسلامی در طول 32 سال گذشته همواره تلاش کرده است که سنت های ملی و کهن ایران را به نحوی نابود کند و یا در کمرنگ کردن آن بکوشد. تلاش عمدی برای تخریب آثار باستانی مانند تخت جمشید و پاک کردن جشن های کهن ایرانی از تقویم رسمی و سعی در جهت جا انداختن عید قربان و یا فطر به جای نوروز از جمله اقدامات این رژیم منحوس ضد ایرانی است که سعی دارد همانند حکومت امویان از ملت ایران "امتی اسلامی" ساخته و آن را زیر دست و تابع خلیفه ی بیگانه بگرداند.
برای مقابله با چنین حکومتی که سردمداران آن یک مشت چاقوکش و خائن هستند و خیانت آن ها شاهان خودکامه ی قاجار را هم روسفید کرده است یک رسالت مهم بر دوش ملت ستمدیده ی ایران قرار دارد. و آن این است که جشن های ملی مانند چهارشنبه سوری و نوروز و مهرگان و سیزده به در را با شکوه هر چه بیشتر برگزار کنیم. ملتی که تاریخ و فرهنگ خود را فراموش کند مانند شاخه ای شکسته در جویبار به ناکجاآباد می رود. بر ماست که از سنت های ملی خود غافل نشویم تا تودهنی محکمی را نثار بیگانگان اشغالگر کنیم.

۷ نظر:

 1. کامران عزیز... خواستم تقاضا کنم در صورت امکان یک دعوت نامه بالاترین برای من بفرست...

  خیلی ممنون
  هوشمند

  پاسخحذف
 2. از مطالب خوب شما ممنون هستم . اگر شما عضو سایت بالاترین هستی خواهش میکنم این مطلب سایت جرس را در بالاترین لینک بدهید . در این مطلب سایت جرس ضمن توهین به اقای نوری زاده بخاطر افشاگری علیه سایت کلمه ، او را مامور وزارت اطلاعات معرفی کرده است .
  لطفا با لینک این مطلب در بالاترین اعتراض ما را علیه توهین جرس به نوری زاده بازتاب دهید چون امثال من در بالاترین عضو نیستیم .

  http://www.rahesabz.net/story/34170/

  پاسخحذف
 3. همون مونده بود که امثال شما ها نگران این کشور و ملت و فرهنگش باشن

  پاسخحذف
 4. ((همون مونده بود که امثال شما ها نگران این کشور و ملت و فرهنگش باشن))

  من به عنوان یک ایرانی موظف هستم که برای فرهنگ و ملت ایران نگران باشم. شما اگر نگران نیستی باید ببینی مشکلت کجاست!

  پاسخحذف
 5. Marg bar khamenei

  Marg bar jomhoori eslami khamenei fased

  پاسخحذف
 6. ایمیل تان را بدهید اگر دعوتنامه داشتم می فرستم.

  پاسخحذف
 7. چگونه خامنه ای و احمدی نژاد با دادن پیام نوروزی به ریش پیامبر و امامان خود می رینند؟

  نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و مردم این روز را بمناسبت بر تخت نشستن جمشید شاه پس از آبادانی ایران ورفاه ایرانیان جشن میگرفته اند.
  فردوسی بزرگ: جمشید شاه......
  به فر کیانی یکی تخت ساخت
  چه مایه بدو گوهر اندر نشاخت
  که چون خواستی دیو برداشتی
  ز هامون به گردون برافراشتی
  چو خورشید تابان میان هوا
  نشسته برو شاه فرمانروا
  جهان انجمن شد بر آن تخت او
  شگفتی فرومانده از بخت او
  به جمشید بر گوهر افشاندند
  مران روز را روز نو خواندند
  سر سال نو هرمز فرودین
  برآسوده از رنج روی زمین
  بزرگان به شادی بیاراستند
  می و جام و رامشگران خواستند
  چنین جشن فرخ ازان روزگار
  به ما ماند ازان خسروان یادگار

  ما ایرانیان به کسی اجازه نمی دهیم که ازاعتقادات و رسوم ایرانیان اصیل سوء استفاده نماید و باید برای همیشه این خطوط و مرز ها مشخص باشد.
  اگر کسی مسلمان یا کمونیست است و اعتقادی به ایران و ایرانی ندارد٬ حق ندارد نوروز و چهارشنبه سوری و سیزده بدر را جشن بگیرد
  اگر خامنه ای و احمدی نژاد بخواهند ریاکارانه بمناسبت نوروز پیام بدهند مثل این است که یک کمونیست روز عید قربان را جشن بگیرد٬ یا یک مسلمان روز تولد مارکس را جشن بگیرد.
  گذشت زمان وقرنهاهیچ دلیلی بر فراموش کردن اصل فلسفه نوروز نمیشود. کما اینکه از اسلام ۱۴۰۰ سال و از کمونیسم حدود صد سال گذشته است.
  واگر خامنه ای یا احمدی نژاد و یا کمونیستها بخواهند ریاکارانه پیام نوروزی بدهند باید بدانند و در لحظه تحویل سال بیا د آورند که در همان لحظه دارند به رو وروح پیامبر و امامان خود و مارکس و لنین می رینند.
  نوشته های مرتضی مطهری در مخالفت با نوروزو چهارشنبه سوری و سیزده بدر و فردوسی کواه این مدعاست.
  ویکی‌پدیا- مرتضی مطهری معتقد بود که بزرگداشت آیین چهارشنبه سوری از آن «احمق‌ها» و آیین نوروز «ضد اسلام» است و در مطبوعات و سخنرانی‌ها به این مطلب اشاره کرده‌است.[۷]
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C#.D8.B1.D8.B3.D9.88.D9.85_.D9.85.D9.84.DB.8C_.D8.A7.DB.8C.D8.B1.D8.A7.D9.86.DB.8C

  پاسخحذف

ما از انتقادات شما پشتیبانی می کنیم ولی نظرات حاوی عبارات رکیک و همچنین اسپم حذف خواهند شد. با سپاس از دیدگاه های شما